8007 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 3 februari 2020 -
6511 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 november 2019 -
3604 Etsning
Renoir, osignerad, modell, motivet: 13,5x19
Såld: 500 kr
Såldes den 15 januari 2018
4253 Etsning
Auguste Renoir, signerad i plåten, 11,5x7,5
Såld: 500 kr
Såldes den 13 november 2017 -
1167 Etsning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
1061 Etsning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 23 oktober 2017
5783 Etsning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 23 mars 2009 -
7715 Etsning
Renoir, 23x19
Såld: 4.800 kr
Såldes den 3 april 2006